User Menu Search
Close
"Śniadanie biznesowe Pogoń Szczecin"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Śniadanie biznesowe Pogoń Szczecin"

11 kwietnia, godzina 9:00. To data, którą koniecznie należy zakreślić w swoich kalendarzach. Wtedy też będzie miało miejsce nasze kolejne śniadanie biznesowe. Tradycyjnie odbędzie się ono w budynku VIP na Stadionie Miejskim Pogoni Szczecin.

Inicjatywa jest już z całą pewnością znana, ale za każdym razem staramy się dodać dodatkowe elementy, które mają za zadanie uatrakcyjnić formułę. Tym samym stwarzamy realne instrumenty do rozwoju silnej grupy biznesowej, kojarzącej swoje interesy w strefie networkingowej. Zrzeszamy świadomych przedsiębiorców, którzy dbają nie tylko o siebie, ale także wspierają i łączą interesy całego przedsięwzięcia.

– Idea jest bardzo atrakcyjna, ponieważ została osadzona wokół mapowania przedsiębiorstw. Co istotne, dzieje się to w sposób bardzo naturalny, ponieważ można przyjść, porozmawiać, wymienić się kontaktami. Już po prezentacji firm dostrzegam pole do współpracy z kilkoma konsorcjami. Zresztą, jako marka Dragon Event współpracujemy z podmiotami, z którymi kooperacja nawiązała się właśnie tutaj. Uważam, że śniadania biznesowe to cenne przedsięwzięcie, które stwarza pole do dalszych interakcji – mówił po ostatnim śniadaniu Mikołaj Komór, współwłaściciel 5th Element Sp. Z o.o. oraz marki Dragon Event.

Na każdym śniadaniu biznesowym gościmy od 50 do 120 przedsiębiorców. Co istotne, nie tylko z terenu naszego regionu, ale i całej Polski, co tworzy dodatkowe możliwości kooperacyjne. To tym samym doskonała okazja do tego, aby poszerzyć grono swoich partnerów biznesowych, poznać wiele interesujących osób, nadać większej dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa, a także połączyć miłe spędzanie czasu z efektywnie zagospodarowanym porankiem.

Udział w śniadaniu musi być poprzedzony rejestracją na stronie wydarzenia, pod tym linkiem -  https://pogonszczecinbusiness.evenea.pl/

Przypominamy, że zyski z działalności PSBC są przekazywane w głównej mierze na rozwój Akademii Pogoni Szczecin. Jednym z nadrzędnych założeń projektu jest wspieranie małych piłkarskich talentów w Dumie Pomorza, ich edukacji oraz wychowania.

Drukuj
7410

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top