User Menu Search
Close
Arkowcy pomAGają!
Arka Gdynia
/ Kategorie: Arka Gdynia

Arkowcy pomAGają!

Żółto-Niebieska rodzino!
Kibice, fanatycy, cała #ArkaRazem!

Przyszło nam stawić czoła problemowi, który dotyka cały świat i jednocześnie zaczyna doskwierać naszej Ojczyźnie! Ten problem nazywa się koronawirus.
Głęboko wierzymy, że każdy z nas odpowiedzialnie czyni starania o które jest proszony, i dba o siebie i najbliższych w postaci przestrzegania komunikatów o higienie mycia rąk, jak również akcji „#ZostańwDomu”

Są jednak wśród nas ludzie których restrykcje nie dotyczą. Oni nie noszą peleryn, ale na pewno są bohaterami walczącymi w pierwszej linii, z najcięższym wrogiem.
Jesteśmy po rozmowie ze szpitalem w Wejherowie. Jak każdy szpital potrzebuje podstawowych środków ochronnych rękawiczek, masek, kombinezonów biologicznych, przyłbic stomatologicznych. Ale są też rzeczy które dadzą im siłę. Wiemy że szpital w Wejherowie ucieszy się z każdej ilości wody. Medycy, lekarze, kierowcy karetek mają styczność ze środkami chemicznymi które niszczą ich narzędzia pracy – czyli ręce. Niektórzy borykają się z poparzeniami stąd zapotrzebowanie na kremy do rąk. Dowiedzieliśmy się że niejednokrotnie kawa daje im szansę przetrwania dodatkowego okresu, a kawy również zaczyna brakować.

Wejherowo walczy dzielnie o czym mamy zapewnienia od pana Mariusza nadzorującego powstające centrum epidemiologiczne przy szpitalu.

Przelewamy pieniążki, za które kupimy środki, które są potrzebne.
Zapewniamy Was że mamy dostęp do najbardziej potrzebnych produktów, ale potrzebujemy środków by móc je zakupić.
Każdy gorsz jest dla nas ważny! I każdy możliwy grosz przesyłamy na poniższe konto:

https://zrzutka.pl/thh67z

Bastion Reda zbiera wodę dla szpitala, i gdyby ktoś z okolic po zakupy wybierał się do pobliskiej "Żabki" przy ul. Jana Brzechwy 9 w Redzie proszę zostawić u pracowników wyżej wymienione produkty – minimum zgrzewkę wody, kawę, nawet kremy do rąk! Każdy kto co może!

Jesteśmy potęgą. Niejednokrotnie udowadnialiśmy naszą siłę, która kryje się pod barwami ŻÓŁTO-NIEBIESKICH serc! Mówimy jednym głosem zróbmy to!

Akcję koordynuje SKGA - Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki oraz ośrodek Kibice Razem Arka Gdynia, wszelkie pytanie prosimy kierować na w/w profile.

#KibolePomAGająRatownikom

Pozdrawiamy najlepszą ekipę na świecie:
Gdynia
Żółto - Niebieski Mikołaj
Arkowcy.pl
Arka Gdynia SSA
Basket Women Arka Gdynia

 

Projekt Kibice Razem Arka Gdynia jest współfinansowany ze środków miasta Gdynia.

Drukuj
619

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top