User Menu Search
Close
Biało Zielone z dziesiątym mistrzostwem Polski
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Biało Zielone z dziesiątym mistrzostwem Polski

Wczoraj na stadionie przy ul. Grunwaldzkiej 244 rozgrywany był finałowy turniej Mistrzostw Polski Rugby 7 Kobiet. Faworyt był oczywiście jeden - Biało Zielone Ladies Gdańsk, które tego dnia miały przypieczętować swój 10 tytuł mistrzyń Polski z rzędu. Dziewczyny od wielu lat nie tylko wygrywają turniej za turniejem, ale również współpracują z nami przy okazji festynów sportowych.

Nie mogło nas oczywiście zabraknąć na ich macierzystym obiekcie, gdzie jak co roku można było zaobserwować prawdziwe święto rugby. Pogoda wyśmienita, frekwencja jak na obecne warunki również, organizacja najwyższy poziom! Wszystko idealnie zgrane z formą sportową naszych mistrzyń.

W fazie grupowej Biało Zielone pokonały drużynę Legii Warszawa 48-0, Black Roses Poznań 45:0 oraz Juvenię Kraków 84:0 i bezapelacyjnie zapewniły sobie udział w wielkim finale, w którym ponownie zmierzyły się z drużyną z Poznania, tym razem osiągając rezultat 38:0. Po ostatnim gwizdku radości nie było końca. Historyczna chwila i wreszcie mistrzowski puchar 10 rok z rzędu już oficjalnie należał do podpiecznych trenera Urbanowicza! Złote medale wręczył dziewczynom pan Adam Korol, dyrektor Biura Prezydenta ds. Sportu.

Gratulacje dla trenera i dziewczyny - jesteście wielcy!

Drukuj
257

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top