User Menu Search
Close
Docieramy z pomocą do opolskiego hospicjum "Betania"
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Docieramy z pomocą do opolskiego hospicjum "Betania"

Inicjatywa #NieIdźWKoronę trwa, a my wspieramy kolejną placówkę.

Wczoraj dotarliśmy z pomocą do centrum Opieki Paliatywnej "Betania", gdzie przekazaliśmy znaczną ilość bardzo potrzebnego sprzętu medycznego dla personelu i podopiecznych placówki.

W opolskim hospicjum przyjęły nas panie zaangażowane w jego pracę, które wyjaśniły nam jak bardzo potrzebne są w placówce takie rzeczy jak jednorazowe fartuchy czy rękawiczki nitrylowe. Dowiedzieliśmy się też, jak trudno taki sprzęt zdobyć. Jesteśmy pewni, że przekazanych przez nas 500 rękawiczek i 100 fartuchów, chociaż na kilka dni zapewni bezpieczne funkcjonowania tej placówce. Dodatkowo przekazaliśmy także 100 maseczek jednorazowych oraz 25l płynu do dezynfekcji. 

Z rąk przedstawicielek Stowarzyszenia "Hospicjum Opolskie" odebralismy natomiast podziękowania, dyplom i drobny upominek w postaci słodkich krówek i żółtych żonkili rozdawanych w ramach akcji "Pola nadziei".

Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić do "Betani" z dalszą pomocą oraz odwiedzić także inne placówki medyczne. To jak długo i na jaką skalę uda nam się pomagać zależy od tego ile pieniędzy trafi na nasze konto. Przypominamy, że wciąż można je przelewać na rachunek bankowy nr 37 2030 0045 1110 0000 0316 0960 (Bank BGŻ) w tytule podając "darowizna na cele statutowe - walka z koronawirusem" (wpłaty bez takiego tytułu będą zwracane).

Drukuj
2541

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top