User Menu Search
Close
"Dzień dziecka na meczu kadry"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Dzień dziecka na meczu kadry"

W środowy poranek, blisko 40-stka dzieci oraz opiekunowie wyruszyli ze zbiórki w Podjuchach w kierunku wrocławskiego stadionu. Podróż mijała w bardzo wesołych nastrojach, gdzie pomimo sporych korków przed Wrocławiem, udało się w odpowiednim czasie dotrzeć na stadion. Bardzo sprawne, szybkie wejście przez kołowrotki po czym cała wycieczka zajęła swoje miejsca w sektorze dziecięcym, w którym była okazja dzielić miejsca z rówieśnikami z innych miast w Polsce, m.in. Kielc, Lublina czy Legnicy.

Każdy uczestnik wyjazdu, został wyposażony w pamiątkowy szalik, co dało rewelacyjny efekt wizualny. 

Sam mecz zakończył się zwycięstwem Polski 2:1, a dodatkowym smaczkiem wydarzenia było pojawienie się w 80 minucie piłkarza Pogoni, Kamila Grociskiego, co wywołało spory entuzjazm szczecińskiej wycieczki. 

Po meczu zrobiono jeszcze kilka wspólnych zdjęć, po czym w doskonałych nastrojach cała wycieczka ruszyła w kierunku Szczecina, do którego udało się dojechać po godzinie 1:00.

Z tego miejsca dziękujemy rodzicom, trenerowi szkółki Getbol Podjuchy, za pomoc w organizacji wyjazdu. Widzimy się jesienią na Twardowskiego!

Drukuj
128

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top