User Menu Search
Close
JN
/ Kategorie: Kibice Razem

el. MŚ 2018: mecz Czarnogóra - Polska

poradnik kibica

Jutro o godzinie 20:45 na Stadionie Miejskim w Podgoricy reprezentacja Polski zmierzy się z Czarnogórą w kolejnym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018. Osobom wybierającym się na mecz przekazujemy garść przydatnych informacji.

Stadion leży bezpośrednio przy samym centrum miasta. Sektor dla kibiców przyjezdnych został wyznaczony na południowej trybunie – sektor A. Jedyne dojście do "polskiego" sekotra prowadzić będzie od strony Bulwaru Ivana Crnojevica. Kontrola przed wejściem będzie trzyetapowa – kontrola biletu, następnie sprawdzenie osobiste (w razie posiadania niedozwolonych rzeczy, trzeba je będzie oddać do depozytu), przed wejściem na sam sektor będzie jeszcze jedna kontrola osobista.

wejście na sektor A Podgorica

Udało się przekonać organizatorów do nieodbierania polskim kibicom monet, jak miało to miejsce choćby w Bukareszcie. Zabierane niestety będą zapalniczki. Na stadion nie będzie można wnosić toreb ani plecaków. W pobliżu wejścia na „polski” sektor będzie stał bus, który będzie pełnił funkcję depozytu. Zachęcamy do pozostawienia toreb oraz plecaków w hotelach czy też bagażnikach samochodowych. Na stadion nie można wnosić alkoholu i środków pirotechnicznych.

ulica prowadząca do stadionu                     dojście do sektora A

Nie został wytyczony dedykowany parking dla polskich kibiców. Organizatorzy proponują parkowanie samochodów w centrum podkreślając jednocześnie, że w Podgoricy jest bezpiecznie. Zachęcamy mimo to do skorzystania z parkingów strzeżonych lub przyhotelowych.

Bramy stadionu zostaną otwarte o 18:30. Rekomendujemy, aby nie czekać do ostatniej chwili z wejściem na stadion. Na sektorze będzie punkt gastronomiczny z jedzeniem a także ciepłymi i chłodnymi napojami. Od godz. 17:30 będą też pracować osoby, które na miejscu udzielać będą niezbędnych informacji i pomocy.

trybuna gości Podgorica                    trybuna gości Podgorica

Mecz rewanżowy z reprezentacją Czarnogóry zostanie rozegrany 8 października w Warszawie na PGE Narodowym.

Drukuj
7430

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top