User Menu Search
Close
FC Nysa wspiera Oddział Zakaźny Szpitala Wojewódzkiego w Opolu!
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

FC Nysa wspiera Oddział Zakaźny Szpitala Wojewódzkiego w Opolu!

Kibice z Nysy włączają się w akcję pomocy i dostarczają pełen samochód potrzebnych artykułów medykom.

Kibice Odry Opole z Nysy, przyjechali wczoraj do Opola by wesprzeć medyków z oddziału chorób zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Opolu!

Dostawczy samochód wypakowany był wodą mineralną, papierowymi ręcznikami, środkami do dezynfekcji, rękawiczkami i owocami dla zaangażowanych w walkę z koronawirusem. Personel oddziału zmaga się z chorobą od początku pandemii i dzielni walczy o zdrowie pacjentów. W tej walce nie jest osamotniony, a wśród wspierających są także fani Odry Opole.

W poprzednim tygodniu środki dezynfekcjne oraz maseczki ochronne przekazaliśmy też do placówek opiekuńczo-wychowawczych z Opola. Nasi mali przyjaciele są więc zabezpieczeni i jesteśmy pewni, że wirus nie jest im straszny!

 

Kolejne "transporty" z pomocą dotrą do potrzebujących jej placówek lada dzień. A my zachęcamy do wspierania naszej akcji poprzez dokonywanie przelewów na rachunek bankowy nr 37 2030 0045 1110 0000 0316 0960 (Bank BGŻ) w tytule podając "darowizna na cele statutowe - walka z koronawirusem" (wpłaty bez takiego tytułu będą do Was zwracane). Za każde wsparcie dziękujemy!

Drukuj
3042

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top