User Menu Search
Close
FC Piła działa!
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

FC Piła działa!

Jest 25 marca 2020 roku, cały świat walczy z epidemią koronawirusa, która rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie.

Jako grupa Pilscy Patrioci oraz Pilscy Kibole Lecha Poznań nie mogliśmy pozostać obojętni na apel o pomoc w dystrybucji środków higieny osobistej służb stojących na pierwszej linii frontu z wirusem. Śledząc zbiórkę w Poznaniu zorganizowaną przez Ratajscy Fanatycy oraz Kibice Lecha Poznań byliśmy pod wrażeniem i chcieliśmy również coś zrobić u siebie na podwórku. Mamy spore doświadczenie w organizacji tego typu zbiórek. Dwa razy w ciągu roku zbieramy chemię gospodarczą oraz artykuły spożywcze dla polskich rodzin na Kresach Wschodnich. Co roku prowadzimy kwestę na renowację mogił Powstańców Wielkopolskich. Wiele innych ciekawych akcji za nami lecz nigdy nie przyszło nam zmierzyć się z czymś takim.

Mamy świadomość, że to może być nasza najważniejsza zbiórka w życiu. Chodzi przecież tutaj o zdrowie Polek i Polaków, o zdrowie naszych bliskich oraz nasze własne. Doskonale wiemy, że właśnie zdrowie w życiu jest najważniejsze. Dlatego postanowiliśmy kolejny raz zrobić coś bezinteresownie i zadziałać społecznie jako PILSCY PATRIOCI oraz jako LECH POZNAŃ.

Przez kilka dni udało się zebrać w Kolejowym Sklepie Sportowym trzy duże kartony m.in. rękawiczek nitrylowych, ręczników papierowych oraz mydeł i płynów do dezynfekcji. Udostępniliśmy również numer konta bankowego mając na uwadze, że nie wszyscy są w stanie dostarczyć środki we wskazany adres. Z pieniążków zebranych na koncie zakupiliśmy wysokiej jakości rękawiczki nitrylowe.

Dzisiaj przekazaliśmy wszystkie zebrane środki Med-life Damian Garlicki, który codziennie śledzi stany magazynowe poszczególnych miejsc, które walczą z koronawirusem. Nasze środki trafiły m.in. do Straży Pożarnej i zespołu karetki na ul. Moniuszki w Pile, na oddział SOR w Pile na ul. Rydygiera, do Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jastrowiu oraz w Okonku. W związku z organizacją już kilku podobnych zbiórek w naszym mieście chcemy trafić z pomocą tam, gdzie jest największa potrzeba. Jeśli mają Państwo jakieś informacje o brakach wyżej wymienionych produktów w placówkach, które walczą na pierwszej linii z wirusem prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości. Dodamy, że cały czas jesteśmy również w kontakcie z pilskim SOR-em.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. To dzięki Wam kolejny raz dajemy radę. Jeszcze raz apelujemy o odłożenie na bok polityki i wszelkich sporów. My Polacy kolejny raz w naszej historii mamy wspólnego wroga. Nic nas tak nie jednoczy jak właśnie ten wspólny wróg. Pokażmy całemu światu jak się z nim zmierzyć. Przestrzegajmy wszystkich zaleceń rządu i zostańmy w domu. Zjednoczmy się w tym trudnym dla nas czasie i DZIAŁAJMY. W związku z ograniczeniem poruszania się po mieście oraz zamknięciem Kolejowego Sklepu Sportowego ograniczamy naszą zbiórkę tylko do wpłat na konto. Z zebranych pieniędzy zakupimy kombinezony, ponieważ mamy informację że tu są największe braki. Jeśli ktoś z Państwa ma dojście do tanich, ale jakościowo spełniających wszystkie przepisy kombinezonów prosimy o pilny kontakt.

ŻADNA KORONA – NAS NIE POKONA!!!
Pierwsza partia za nami, teraz już tylko z górki
Daleeej Wiara – DZIAŁAJMY!

PIŁA IDZIE NA WOJNĘ Z KORONAWIRUSEM

Podajemy numer konta z biegu do wpłat na walkę z wirusem:
93 1240 3695 1111 0010 9377 9455

Prosimy w tytule wpisać ‘’Wojna z wirusem”

Z góry dziękujemy za wpłaty. Rozliczymy się z Państwem z każdej przelanej złotówki. Pamiętajcie, że liczy się każda kwota. Udostępniajmy. To również pomoc!!

Pilscy Patrioci & Lech Poznań

Drukuj
360

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top