User Menu Search
Close
Finał akcji Edukujemy na 7
GKS Tychy
/ Kategorie: GKS Tychy

Finał akcji Edukujemy na 7

Jeszcze kilka dni temu występowali na niej najlepsi piłkarze młodego pokolenia na świecie. W środę pierwszoplanowe role odegrali tu uczniowie.  Na Stadionie Miejskim w Tychach odbyło się wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. Najlepsi odebrali świadectwa z wyróżnieniem na murawie.- To jest bardzo fajna inicjatywa, że możemy skorzystać ze Stadionu Miejskiego.  Wszystkim bardzo się to podoba. To jest wielkie wyróżnienie, że jesteśmy jedyną szkołą w Tychach, która ma zakończenie roku na murawie. Jesteśmy kibicami GKS Tychy. Chodzimy tu często na mecze- mówią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17.

W środę ich występy oklaskiwali rodzice, znajomi i nauczyciele. Na trybunach zasiadło około 500 uczniów z 25 klas. W uroczystości wziął również udział piłkarz GKS Tychy, Maciej Mańka, który jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 17.

- Bardzo się cieszymy, że GKS Tychy jest popularny wśród najmłodszych i na pewno będzie ona jeszcze rosła. My dołożymy wszelkich starań, żeby tak się stało. Będziemy na pewno musieli się mocno postarać, żeby dorównać uczniom. Czekam już z niecierpliwością na start kolejnego sezonu i na tak wspaniały doping najmłodszych kibiców jak w ubiegłym sezonie- dodaje Maciej Mańka, piłkarz GKS Tychy.

Dla uczniów zakończenie roku szkolnego była nagrodą za zwycięstwo w akcji Edukujemy na 7. To właśnie Szkoła Podstawowa nr 17 zebrała najwięcej naklejek za obecność na meczach GKS Tychy. Co ciekawe przed rokiem podopieczni tej szkoły również okazali się bezkonkurencyjni.

- Podobnie jak w sporcie bardzo ważny jest wynik końcowy. Uczniowie egzamin z kibicowania zdali celująco. Stadion Miejski, to przede wszystkim obiekt rodzinny. Już od najmłodszych lat chcemy, żeby najmłodsi mieszkańcy identyfikowali się z naszym klubem. Poprzez akcje "Edukujemy na 7" trafiliśmy do ich świadomości. W rywalizację zaangażowało się kilkuset uczniów z wielu tyskich szkół.  To jest dla nas bardzo budujące i motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za udział w akcji edukujemy na 7 i za każdą obecność na meczu- zaznacza Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.AAkcja Edukujemy na 7, to nie tylko ogromny wysiłek uczniów, ale również wsparcie sponsorów. Głównym partnerem akcji było Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach. Relację z wydarzenia na żywo mogli oglądać widzowie TVP INFO.

Drukuj
2515

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top