User Menu Search
Close
Finał akcji Jagielloński Mikołaj 2021
Jagiellonia Białystok

Finał akcji Jagielloński Mikołaj 2021

poza ligą

Sukcesem zakończyła się coroczna akcji kibiców Jagiellonii polegająca na wsparciu podopiecznych Domów Dziecka przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.
Z tematem wystartowaliśmy na początku listopada, zgłaszając możliwość przygotowania prezentów świątecznych dzieciom i młodzieży znajdującej się w kilku Domach Dziecka. Zasady akcji były proste. Podopieczni placówek musieli napisać list do Jagiellońskiego Mikołaja, opisując jaki prezent chcieliby otrzymać pod choinkę. Całkowita kwota takiego podarunku nie powinna przekroczyć dwustu złotych. Następnie listy te trafiały do kibiców – wolontariuszy, którzy wcześniej zgłosili chęć udziału w akcji.

Ostatecznie przygotowaliśmy 156 prezentów, które trafiły do podopiecznych Domów Dziecka w Supraślu, Krasnem oraz do 7 placówek w Białymstoku („Pod Modrzewiem” , „Radość” , „Białówny” , „Nadzieja” , „Jedynka” , „Pogotowie Opiekuńcze” i „Moje Miejsce”).

Ponadto wsparliśmy Domy Dziecka w Zambrowie oraz Białowieży, do których zakupiliśmy Konsole PS 4 oraz sprzęt RTV/AGD.

Wszystkie dary trafiły do ww. placówek przed Świętami Bożego Narodzenia.

W akcji udział wzięło 85 kibiców, którzy działając w pojedynkę, grupowo, Fan-Clubowo, firmowo - przygotowali wszystkie te prezenty.

Za pomoc i wsparcie serdecznie dziękujemy.

Drukuj
624

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top