User Menu Search
Close
"Grudzień 70"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Grudzień 70"

Czołem kibole!

Jak już pewnie widzieliście, na wczorajszym meczu z Wartą Poznań zaprezentowana została patriotyczna oprawa z okazji 51 rocznicy Szczecińskiego Grudnia 1970 roku.

Oprawa składała się z sektorówki z wizerunkiem tłumu robotników, maszerującego pod polską flagą wraz z transparentem "precz z zapleśniałą elitą władzy" (tekst zaczerpnięty z prawdziwego transparentu z 1970 roku) na tle portowych żurawi i suwnicy szczecińskiej stoczni. Całość dopełniał napis Grudzień 70 oraz transparent "Zbuntowane miasto" z obrazkiem rozbitej i palącej się milicyjnej nyski. Całość wyszła bardzo efektownie!

Oprawa została sfinanowana częściowo z środków Patriotycznej Pogoni, które uzbieraliśmy poprzez sprzedaż gadżetów w tym roku (szaliki, vlepki, magnesy, smycze). Jeśli chcecie widzieć więcej takich incjatyw na naszym stadionie, serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej działalności poprzez kupno gadżetów! Po Nowym Roku ruszamy z zapisami na gadżet związany z oprawą, więc śledźcie nasz profil 😉

Na meczu gościliśmy również uczestników tamtych wydarzeń: Panów Waldemara, Józefa i Bolesława. Byli zachwyceni oprawą i dziękowali nam za podtrzymywanie pamięci o tych jakże dramatycznych wydarzeniach.

Na sam koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania oprawy, a przede wszystkim:

Ultras Pogoń Szczecin

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy"

Kibice Razem Pogoń Szczecin

Drukuj
615

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top