User Menu Search
Close
Huczne 77 lecie Odry Opole
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Huczne 77 lecie Odry Opole

Sportowy piknik był głownym elementem obchodów 77-lecia istnienia OKSu. Wspólna inicjatywa klubu OKS Odra Opole S.A., Stowarzyszenia "Jedna Odra" wraz z ośrodkiem "Kibice Razem" w Opolu oraz licznych partnerów cieszyla się wielka popularnością i przyciagnęła tłumy. Tłumy, które radośnie świętowały "urodziny" naszego klubu.

Chociaż czwartkowa pogoda nie rozpieszczała organizatorów i biegaczy, a deszcze, burze i wicher utryudniały bieganie i organizację zawodów wszystko przebiegło pomyślnie i bezpiecznie. Prawie 300 zawodników wystartowało na dystansach 1945m, 5km i 10km, a w tej grupie często dzieci z rodzicami. Padły świetne wyniki (zwycięzca biegu na 10km pokonał dystans w czasie 37 minut), ale najwazniejsze były usmiechy i radość z dobrej, aktywnej zabawy.

Na wszystkich zawodników na mecie czekały medale wręczane przez zawodników Odry Opole, a na najlepszych na poszczególnych dystansach także puchary. Najszybsi otrzymali także nagody od partnra imprezy  - firmy Lellek, która dystrybuuje samochody m.in. marki Seat.

Całą imprezę zakonczyły wspólne spiey w blasku rac.

Poniżej jedna z galerii z biegu, a linki do kolejnych zdjęć i relacji w odnosnikach.


 

Drukuj
428

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top