User Menu Search
Close
Jagielloński Mikołaj 2022
Jagiellonia Białystok

Jagielloński Mikołaj 2022

poza ligą

Tradycyjnie z końcem roku kalendarzowego, kibice i sympatycy Jagiellonia Białystok zorganizowali się w ramach akcji „Jagielloński Mikołaj”. Wydarzenie ma na celu wsparcie podopiecznych Domów Dziecka w Białymstoku i w regionie, w tym wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Pragnęliśmy spełnić małe marzenia dzieciaków i młodzieży, których problemy życiowe są nieporównywalne do naszych.
W listopadzie podopieczni placówek w Białymstoku, Krasnem, Supraślu, Białowieży i w Zambrowie napisali list do „Jagiellońskiego Mikołaja” z opisem swojego wymarzonego prezentu pod choinkę. Wszystkie listy i prośby trafiły w ręce fanów Jagi, którzy za zadanie mieli przygotowanie odpowiedniego prezentu, staranne zapakowanie, odpowiednie opisanie paczuszki i dostarczenie jej do Ośrodka Kibice Razem Jagiellonia Białystok.
W dalszej kolejności prezenty zostały dostarczone do wszystkich placówek, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.
Ostatecznie przygotowaliśmy 220 prezentów. 
• Białystok 98,
• Krasne 50,
• Zambrów 41,
• Supraśl 17,
• Białowieża 14


Obecni byliśmy przy przekazywaniu części prezentów. Radość, szczęście i uśmiech dzieciaków to coś niespotkanego, wyjątkowego i trudnego do opisania słowami.
Cieszy fakt, że z roku na rok zwiększa się ilość chętnych do udziału w akcji. Dziękujemy wszystkim za to, że wcieliliście się w role „Jagiellońskiego Mikołaja” i sprawiliście, że po raz kolejny na twarzach dzieci zagościł uśmiech! 💛❤️

Drukuj
604

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top