User Menu Search
Close
Karnety na sezon 2021/ 22 za jedyne  5zł!
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Karnety na sezon 2021/ 22 za jedyne 5zł!

Trwają zapisy chętnych na karnety na sezon 2021/ 22 w minimalnej cenie 5zł.

Niska cena karnetów to efekt zwycięstwa Niebiesko-Czerwonego projektu w Budżet Obywatelski Opola, w ramach którego walczyliśmy właśnie o sfinansowanie wejściówek na Oleską 51 dla kibiców Odry Opole.

Dziś przechodzimy do realizacji tego zadania i prowadzona jest rejestracja osób chętnych do nabycia karnetu. O jego przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń, a limit wynosi 2 tysiące sztuk. Zasady rejestracji karnetów, ich przyznawania i informacja o możliwości odbioru dostepna na stornie OKS Odra Opole, zaś swój akces można zgłosić przez internet wypełniając stosowny formularz.
Pozyskanie karnetu jest nie tylko jedyną okazją by wszystkie mecze Opolskiej druzyny oglądać w Opolu za jednorazową opłatą 5zł, ale teżwsaprcie do klubu który z tego tytułu pozyska środki na dofinansowanie karnetów. Jest to więc spory zastrzyk gotówki dla klubu na nadchodzący sezon!
Wierzymy, że pozwoli to także zbudować liczną widownię podczas spotkanie OKS Odra Opole oraz uniknąć kolejek do kas przed meczami naszych ulubieńców. Wszystko to wydaje się bardzo ważne w perspektywnie budowania środkowiska wokół Odry, które ma sprzyjać budowie nowego stadionu i zagwarantować jego regularne zapełnienie.

Drukuj
711

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top