User Menu Search
Close
Kartki Świąteczne kibiców Odry
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Kartki Świąteczne kibiców Odry

Wyślij życzenia na specjalnie przygotowanej kartce!

Świąteczne kartki przygotowane dla fanów Odry przez nasz ośrodek i Stowarzyszenie "Jedna Odra" zostały wydane w nakładzie kilkuset sztuk. Blisko połowa z nich zostanie wysłana do osób związanych z Odrą i dobrodziejów jej kibiców, pozostałe może otrzymać nieodpłatnie każdy fan Niebiesko-Cerwonych.

Kartki z życzeniamy trafią m.in. do byłych zawodników Odry Opole, w tym piłkarzy pamiętajacych czasy jej największej chwały, ale także do działaczy i trenerów, którzy przed laty i w ostatnim czasie swój wysiłek poświęcali naszej drużynie. Życzenia wysłaliśmy też przyjaciołom i dobroczyńcom naszego Ośrodka oraz tym, którzy święta spędzą w samotności.

Już dziś (18.12) zapraszamy też kibiców odry do starego lokalu Stowarzyszenia "Jedna Odra" (ul. Ozimska 44of) gdzie będą mogli otrzymać kartki oraz kupić zimowe gazety - szaliki, czapki, kominy i inne pamiątki naszego klubu i pirotechnikę sylwestrową.

Drukuj
532

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top