User Menu Search
Close
KIBICE ŚLĄSKA DLA DZIECI
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

KIBICE ŚLĄSKA DLA DZIECI

Zrzutka na "prezenty marzeń" dla „Wiosny" - Dorzucamy swoją cegiełkę i udostępniaMY! 🇮🇹

www.zrzutka.pl/z/prezenty-wiosna <— każdy może szybko i nawet symbolicznie wesprzeć dzieciaki z Domu Dziecka „Wiosna”.

Opis zrzutki:

RZECZYWISTOŚĆ DZIECI Z „WIOSNY”

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań w rodzinnym gronie i czas refleksji. Nie wszyscy jednak mogą je spędzić w domowym zaciszu, wśród najbliższych i to nie z własnego wyboru. Dzieci z Domu Dziecka „Wiosna” nie spędzą tych świąt ze swoimi rodzicami tylko z opiekunami z placówki w Krzydlinie Małej. Ci, z całego serca starają się dać dzieciom namiastkę rodzinnego ciepła i miłości. Ich działania mogą zyskać na sile przy dodatkowym wsparciu, którego oczekują, szczególnie w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Ten szczególny w roku czas sprawia, że wszyscy ludzie o szczodrych sercach, mobilizują swoje działania wobec osób potrzebujących. Również i My kibice Śląska znani z wielu dobroczynnych akcji, nie mogliśmy postąpić inaczej.

WIOSNA W NASZYCH SERCACH

Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych "Wiosna", prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame, jest nam od dawna bardzo bliski. Dla tego Domu Dziecka, przeprowadziliśmy już wiele akcji, przede wszystkim z okazji Dnia Dziecka oraz Świąt Bożego Narodzenia. Udało nam się wspólnymi siłami wyremontować i wyposażyć salę gimnastyczną, zlokalizowaną na terenie placówki. Chcemy dalej wspierać podopiecznych „Wiosny” i dawać im jak najwięcej radości.

NASZ CEL? PREZENTY MARZEŃ

W tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na zaprzyjaźniony Dom Dziecka "Wiosna" w Krzydlinie Małej. Zebrane środki przeznaczone zostaną na „prezenty marzeń” podopiecznych „Wiosny”. Każde dziecko, które zamieszkuje placówkę w Krzydlinie napisało list do Świętego Mikołaja ze swoim wymarzonym prezentem. Chcemy dać im odrobinę radości i spełnić ich świąteczne życzenia. Każdy może poprzez tę zrzutkę dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy.

Drukuj
498

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top