User Menu Search
Close
KIBICE ŚLĄSKA DLA PIOTRUSIA
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

KIBICE ŚLĄSKA DLA PIOTRUSIA

2022.01.22. Na Śnieżce 🏔, Królowej Karkonoszy dla Piotrusia! 💚🤍❤️ Zrzutka.pl/bym4kv 💪

W sobotni poranek zaplanowaliśmy zimowe wejście na Śnieżkę, czyli najwyższy szczyt Sudetów i całego Śląska. Termin wejścia nie był przypadkowy.

Tego dnia swoje urodziny obchodził mały piłkarz, ale wielki wojownik Piotruś Błaszczak. Postanowiliśmy właśnie tego dnia jako Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk dołączyć do grona dobrych ludzi, którzy wspierają „Otinia”.

Od samego rana panowały ciężkie warunki. Podczas podejścia widoczność była bardzo słaba, a wiatr bardzo porywisty. Po kilkugodzinnej wędrówce dotarliśmy na szczyt. Szczęście się do nas uśmiechnęło, bo gdy tam dotarliśmy pogoda się diametralnie zmieniła. Chwile wcześnie nie było możliwości rozwinąć szalika, a co dopiero transparentu. Nagle taka możliwość się pojawiła.

Wykorzystaliśmy okienko pogodowe i zaprezentowaliśmy transparent z adresem zrzutki dla naszego młodego bohatera Piotrusia Błaszczaka, którego zaatakował ohydny nowotwór mózgu. Zachęcamy wszystkich kibiców Śląska o wielkich sercach do wsparcia byłego zawodnika Akademii Śląska Wrocław. Od wtorku na naszym profilu ruszamy z licytacjami pamiątek Śląska.

Dodatkowo tym dniu przypada rocznica wybuchu Powstania Styczniowego. Z tej okazji rozwijamy na szczycie Śnieżki patriotyczną flagę Śląska, by upamiętnić polskich bohaterów. Polskie powstanie narodowe wybuchło 22 stycznia 1863 roku przeciwko Imperium Rosyjskiemu.

Po powrocie do Wrocławia postanawiamy zrobić niespodziankę Piotrusiowi. Zbieramy się z tyłu bloku, w którym mieszka nasz młody solenizant. Gdy pojawia się w oknie przy asyście odpalonych rac śpiewamy mu „sto lat”! „Otionio” wracaj do zdrowia Wojowniku! Jesteśmy z Tobą!

Wpłacamy i PomagaMY! 🇮🇹 Zrzutka.pl/bym4kv

Zdjęcia: Paweł Kot Fotografia Sportowa

Drukuj
314

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top