User Menu Search
Close
Kwarta Kancelaria Podatkowa pozostanie w gronie partnerów biznes sekcji piłkarskiej
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Kwarta Kancelaria Podatkowa pozostanie w gronie partnerów biznes sekcji piłkarskiej

Trwająca od 2016 roku współpraca Wiary Lecha z Kancelarią Podatkową Kwarta została przedłużona o kolejny sezon. Partner Lechitów pozostanie w gronie sponsorów biznes, a jego logotyp będzie widoczny na jednym z rękawków koszulki meczowej.

Sześć lat trwa współpraca między Wiarą Lecha i Kancelarią Podatkową Kwarta. Partner biznes DWL w 2016 roku był jedną z dwóch firm, która wyciągnęła pomocną dłoń w kierunku przeżywającej duże problemy finansowe drużynie kibiców Kolejorza. Lechici powstali z kolan i mogli skupić się na rozwoju klubu. Kancelaria Podatkowa Kwarta sezonem 2022/2023 rozpocznie siódmy rok wsparcia Wiary Lecha. Ponownie w roli sponsora biznes i ponownie z logotypem na rękawku koszulki meczowej.

Siedziba Kancelarii Podatkowej Kwarta mieści się przy ulicy Rubież 46A w Poznaniu. Partner Wiary Lecha jest firmą stosującą nowoczesne rozwiązania informatyczne i organizacyjne. Stosowanie tych systemów zapewnia sprawną komunikację, szybką wymianę informacji oraz rzeczywisty obraz aktualnej sytuacji finansowej klienta w dowolnym miejscu i czasie.

Kwarta Kancelaria Podatkowa oferuje pełen zakres usług finansowo-księgowych i wspiera firmy w osiąganiu nowych celów, a także realizacji ważnych projektów.

Kontakt

Kwarta Sp. z o.o.
61-612 Poznań
ul. Rubież 46A

+48 884 665 666
biuro@e-kwarta.pl

Strona internetowa – kliknij tutaj

Drukuj
336

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top