User Menu Search
Close
Michał Grunt nowym zawodnikiem żółto-biało-niebieskich
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Michał Grunt nowym zawodnikiem żółto-biało-niebieskich

Urodzony 10 września 1993 roku w Sosnowcu Michał Grunt przygodę z piłką nożną rozpoczynał w miejscowej drużynie Zagłębia, z którą związany był przez kilka lat. Przed rozpoczęciem sezonu 2013/2014 trafił do portugalskiej ekipy Sportingu Braga. W rezerwach zespołu z Półwyspu Iberyjskiego rozegrał 9 spotkań, w których strzelił jedną bramkę. W dotychczasowej karierze piłkarskiej reprezentował także barwy Polonii Warszawa, GKS-u Katowice, Limanovii Limanowa oraz GKS-u Tychy. Występując w drużynie stołecznej Polonii zdobył tytuł króla strzelców Młodej Ekstraklasy (14 trafień, sezon 2011/2012). Na swoim koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski U-17 oraz U-18.

Latem 2016 roku został zawodnikiem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W zakończonym niedawno sezonie był najskuteczniejszym piłkarzem pomarańczowo-czarnych – w 30 meczach zdobył 15 bramek, co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców III ligi gr. IV.

Serdecznie witamy Michała w Motorze Lublin, równocześnie życząc wielu goli oraz samych udanych występów w żółto-biało-niebieskich barwach!

Drukuj
5145

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top