User Menu Search
Close
Mielec naszym miastem, Polska naszą Ojczyzną.
Stal Mielec
/ Kategorie: Stal Mielec

Mielec naszym miastem, Polska naszą Ojczyzną.

Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec, dzięki wsparciu Łączy nas piłka zorganizował wyjazd na mecz Polska-Szwecja w Chorzowie. Na wyjazd wybrała się grupa najmłodszych fanów razem z delegacją Miasto Mielec oraz przedstawicielami mieleckiego MOPSu. Dla wielu dzieciaków wyjazd ten okazał się spełnieniem marzeń i możliwością zobaczenia pierwszy raz w życiu na żywo naszej reprezentacji. Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania. Pokonując w dobrym stylu reprezentację Szwecji zapewnili sobie udział w nadchodzących mistrzostwach świata. Aby umilić czas koordynatorzy ośrodka zapewnili młodym wyjazdowiczom drobny poczęstunek oraz upominki.
Dziękujemy Wszystkim, dzięki którym wielu najmłodszych fanów w dniu wczorajszym spełniło swoje marzenie!

Drukuj
420

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top