User Menu Search
Close
Mikołajkowy Turniej Dzieciaków
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Mikołajkowy Turniej Dzieciaków

Grudniowy mróz nie przeszkodził nam w świetnej zabawie i udało nam się wspólnie z klubem oraz Akademią GKS Bełchatów zorganizować niedzielny a’la Mikołajkowy Turniej! W zawodach wzięło udział ok. 90 zawodników z 6 zespołów rocznika 2009 tj. Talent I i II Warszawa, Zawisza Pajęczno, RAP Radomsko, Victoria Rąbień oraz oczywiście gospodarze, czyli GKS.

Nasi zawodnicy już w pierwszym meczu pokonali Zawiszę Pajęczno (2:1), następnie zremisowali dwa mecze z RAP Radomsko (0:0) i Talentem II Warszawa (1:1). Turniej trwał w najlepsze, a atmosfera nieco się rozluźniła, bo dzieciaki z kolejnych dwóch meczów wrócili „na tarczy”, a wyniki tych spotkań przedstawiały się następująco: z Victorią Rąbień (0:2) i Talentem I (0:3).

Sportowe zmagania zakończyły się według klasyfikacji: Talent Warszawa (dwa zespoły), Victoria, GKS, RAP i Zawisza. Najlepszymi zawodnikami turnieju okrzyknięto zawodników Talentu Warszawa: zawodnik turnieju Krzysztof Impert, a najlepszym bramkarzem był Antoni Smieszkoł.

 

Puchary dla zwycięzców, najlepszych zawodników wraz z medalami dla wszystkich zostały sfinansowane przez Ośrodek Kibice Razem.

Drukuj
343

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top