User Menu Search
Close
Mikołajkowy tydzień za nami!
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Mikołajkowy tydzień za nami!

5 dni pracy, 150 prezentów i masa uśmiechów!

Za nami Mikołajkowy tydzień, masa zabawy, dużo czasu spędzonego z dziećmi i dziesiątki rozdawanych prezentów. W niedzielę (05.12) w domu EXPO wraz z Klubem Bokserskim Odra Opole zorganizowaliśmy zabawy i gry dla ok. 60 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Opolu i Skorogoszczy. Zabawy sportowe trwały prawie dwie godziny, a dzieci mogły m.in. spróbować się w boksie, pojeździć na rolkach zagrać w piłkę nożną i unihokeja. Po czasie gier i zabaw przyszedł czas na poczęstunek aby zregenerować siły, a potem wręczenie wyczekiwanych prezentów. W tym roku w zastępstwie św. Mikołaja upominki wręczał wiking OKaeSiak.

Kolejnego dnia w naszym ośrodku gościliśmy młodych piłkarzy Akademii Odry Opole. Był czas na zabawę, mały turniej w FIFE, poczestunek i rozmowy z trenerami. Chłopakom należąsię brawa bo mając do wyboru dalszą zabawę i piłkarski trening wybrali to drugie. Prosto więc z naszego spotkania ruszyli oni na boisko gdzie szlifowali piłkarskie umiejętności. Doceniamy ten charakter i mamy nadzieję, że pozwoli on w przyszłości przekuć pracę na sukcesy piłkarskie naszej druzyny!

W następnych dniach zaś odiwedzaliśmy placówki w Turawie, Tarnowie Opolskim oraz Chmielowicach by także ich podopieczni otrzymali drobne mikołajowe prezenty. Z powodu sytuacji epidemicznej dzieciaki z tych miejsc nie mogły wziąć udziału w naszej zabawie w domuEXPO, ale postaraliśmy się by uśmiech z otrzymanych upominków pojawił się także na ich twarzach.

Organizacji Mikołajek nie byłaby możliwa bez naszych partnerów i dobroczyńców, a wśród nich:

-Klubu Bokserskiego Odra Opole
-firmy Profi-Art z Opola
-przedsiębiorstwa Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.
-sklepu Patriotic
-kibiców Odry, którzy przekazali 4.000zł na organizację mikołajek w ramach naszej zrzutki.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc serdecznie dziękujemy!

Drukuj
480

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top