User Menu Search
Close
Motorowcy pomagają
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Motorowcy pomagają

Na początek weekendu wracamy do Was z wynikami Zbiórki dla Domu Samotnej Matki oraz Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie. Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu udało się zebrać środki niezbędne do zakupów najpotrzebniejszych rzeczy z obydwu ośrodków.

W zeszły czwartek razem z delegacją z klubu Motor Lublin odwiedziliśmy Dom Samotnej Matki przy ul. Chmielewskiego, gdzie na ręce sióstr przekazaliśmy niezbędne środki chemiczne oraz zabawki dla przybywających w ośrodku dzieci.

Następnie udaliśmy się do Domu Dziecka im. Janusza Korczaka gdzie przekazaliśmy zakupione ze środków ze zbiórki: 3 biurka, 3 komody, 2 szafy oraz 1 zamknięty regał. Meble te zastąpią stare, pamiętające jeszcze czasy PRL wyposażenie pokoi podopiecznych ośrodka.

To wszystko nie byłoby możliwe bez Was. Jak co roku z całego serca dziękujemy Wam za zaangażowanie. Specjalne podziękowania kierujemy do Zbigniewa Jakubasa - właściciela naszego klubu, który podobnie jak w zeszłym roku, w tym również postanowił podwoić kwotę zebranych środków, dzięki czemu mogliśmy wesprzeć dwie instytucje pomagające osobom w potrzebie.

Drukuj
263

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top