User Menu Search
Close
Motorowe morsowanie
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Motorowe morsowanie

Wczoraj spotkaliśmy się na pierwsze, Motorowe morsowanie. Osoby, które były pierwszy raz, wcześniej wzięły udział w warsztatach ze zdrowego morsowania. Po wyjściu z lodowatej wody na Motorowców czekała rozgrzana sauna oraz ognisko z kielbaskami. 

Grono entuzjastów zimnych kąpieli powiększa się w galopującym tempie. Morsowanie ostatnimi czasy przeżywa prawdziwy bum. Coraz bardziej dbamy o siebie, jesteśmy świadomi i potrzebujemy nowych wyzwań. Wchodzenie do zimnej wody, to przekraczanie własnych ograniczeń, moda, ciekawość oraz sport towarzyski, który pociąga za sobą coraz więcej ludzi. Prastara metoda na zachowanie ciała w zdrowiu powróciła do łask. 

Morsowanie ma przynosić radość. Zasięgniecie opinii lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w morsowaniu, przestrzeganie zaleceń osoby prowadzącej morsowanie, odpowiednia rozgrzewka, kąpanie się tylko w wyznaczonych miejscach i w ściśle określonych ramach czasu zniweluje realność wystąpienia zagrożeń. Dostosowanie się do podstawowych zasad powinno zapewnić całkowite bezpieczeństwo podczas tej wyjątkowej zimowej aktywności.Morsowanie to sposób na zdrowie.

Dlaczego więc nie skorzystać? Musisz sam spróbować, czy to dla ciebie. Czy znajdziesz w sobie odwagę, by pójść śladem morsów? Cały ogrom plusów może ci tylko pomóc podjąć decyzję na tak. Nic nie tracisz. Zapraszamy na warsztaty ze zdrowego morsowania. 

Drukuj
188

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top