User Menu Search
Close
Niebiesko-czerwone Mikołajki 2020
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Niebiesko-czerwone Mikołajki 2020

Tegoroczne mikołajki były inne niż zwykle, ale jak zawsze nieśliśmy uśmiech na buzie dzieciaków.

Tegoroczne mikołajki nie mogły odbyć się jak co roku. Dlatego musieliśmy wymyśleć jak dotrzeć do dzieciaków i sprawić by szósty gródnia jak co roku był wyjatkowy. Wobec tego zdecydowaliśmy się na działanie na kilku frontach!

W niedzielę rano nasz Mikołaj odwiedził dzieci z Klubu Biegowego Odra Opole. Podczas wizyty dzieci musiały wykazać się nie złą kondycją, ale w nagrodę otrzymały spore paczki ze słodyczami.

Popołudniu Mikołaj odwiedził dzieci z Domu Dziecka w Skorogoszczy. Ponieważ podopiecznym placówki brakuje wyjść z domu mikołaj zafundował wszystkim pyszną pizzę, którą zajadały się dzieci.

Wieczorem zaś Niebiesko-Czerwony Mikołaj podrzucił upominki podopicznym Domu Samotnej Matki w Opolu. Starszych obdarował słodyczami, a niemowlaki odpowiednimi dla nich przekąskami i artykułami higienicznymi. Ponadto św. Mikołaj zostawiłw domu sporo środków czystości, których bardzo tam brakowało.

Na tym skończyła się jego Mikołajowa misja, a uśmiechy na twarzach dzieciaków były najlepszą nagrodą w tym wymagającym dniu!

Drukuj
2420

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top