User Menu Search
Close
Pierwsze wyjazdy
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Pierwsze wyjazdy

Dwa wyjazdowe mecze czekają młodzieżowe zespoły Wiary Lecha. Oba zostaną rozegrane w sobotę. Orlicy udadzą się do Poznania na mecz z Orlikiem, natomiast trampkarze zagrają w Śremie z UKS-em.

Pierwsi na plac gry wyjdą orlicy. Już o 9 na boisku na osiedlu Orła Białego zmierzą się z drugim zespołem poznańskiego Orlika. Będzie to trzecia potyczka obu zespołów w tym roku. W zeszłym sezonie dwukrotnie lepsze były Duszyczki, które pokonały rywali dwa razy po 4:3. Dla obu drużyn będzie to trzeci mecz w obecnej kampanii. W poprzedniej kolejce orlicy Wiary Lecha zrehabilitowali się za porażkę na inaugurację i pokonali Trzynastkę aż 17:1. Poznański Orlik ma na koncie dwie przegrane – 0:26 z LPFA i 6:8 z Koziołkiem.

O godzinie 13:00 w Śremie zagrają trampkarze. Niebiesko-białych podejmie UKS, który ma na koncie rozegrany jeden mecz - przegrany 0:3 z Olimpem Poznań. Podobnie jak UKS Wiara Lecha również rozegrała jedno spotkanie, w którym także nie strzeliła gola. Młodzi Lechici mają jednak zaliczone trzy trafienia, lecz po zwycięstwie walkowerem nad WAP-em Poznań.

W obu meczach drużyny nie będzie mógł prowadzić trener młodzieżowych zespołów Wiary Lecha – Piotr Borowski. Zastąpią go trenerzy pierwszego zespołu. Orlików poprowadzi Maciej Łaszyński, natomiast trampkarzy Jarosław Wróblewski. 

Drukuj
1275

Czytaj więcej

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top