User Menu Search
Close
Pierwsze zajęcia rowerowe za nami
pzejer
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Pierwsze zajęcia rowerowe za nami

W sobotni poranek na terenie Szkoły Podstawowej Nr 16 na Orunii odbyło się pierwsze spotkanie grupy rowerowej. W ramach współpracy naszego projektu z Fundacją "Obudź Nadzieję" od tego roku regularnie będą odbywały się tego typu spotkania dedykowane dla dzieci, młodzieży i rodziców mające na celu zacieśnianie więzi z rodzicami, naukę umiejętności wspólnego spędzania czasu i nabycie umiejętności praktycznych z zakresu użytkowania rowerów (konserwacja, naprawy itp.).

W miniony weekend na dwóch kółkach zjawiło się 12 osób, dla których przygotowaliśmy mini tor przeszkód. Każdy z uczestników miał okazję wykazać się swoją jazdą na rowerze oraz podstawami znajomości zasad ruchu drogowego istotnych z perspektywy rowerzysty.

Były to zajęcia organizacyjne, a na kolejnych nie zabraknie niespodzianek. Już niedługo informacja o następnych terminach naszych rowerowych zbiórek.

Wszyscy, którzy zjechali do nas na zajęcia przyznali, że gdyby nie ta inicjatywa zapewne od rana siedzieli by w domu przed konsolą lub po prostu dalej wylegiwali się w łóżku, a tak mogli aktywnie, na sportowo na świeżym powietrzu rozpocząć weekend.

Drukuj
4586

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top