User Menu Search
Close
Podsumowanie zbiórki dla czarnkowskiego szpitala
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Podsumowanie zbiórki dla czarnkowskiego szpitala

Czas podsumowań

Korzystając z nieco spokojniejszej chwili przyszedł czas na podsumowanie zorganizowanej przez nas akcji pomocy dla czarnkowskiego Szpitala Powiatowego w walce z pandemią koronawirusa. Razem z Wami, przez okres 2 miesięcy, w 7 transportach dostarczyliśmy do szpitala:
- 3020 szt rękawiczek ochronnych
- 300 szt maseczka ochronnych
- 60l płynu do dezynfekcji
- 26,5l żelu do dezynfekcji
- 90 szt przyłbic
- 27 szt gogli ochronnych
- 40 kostek mydła
- ok 200l wody
- ok 1000 szt deserów Mullermilch
- 80 porcji obiadów dla personelu Szpitala
oraz kawę, herbatę, napoje energetyczne.

Część z wymienionych powyżej pochodziła od ludzi dobrej woli, którzy zdecydowali się przekazać dary szpitalowi za naszym pośrednictwem, a pozostałe rzeczy zakupiliśmy z pieniędzy, które pochodziły z wewnętrznej zbiórki zorganizowanej wśród nas, a także z datków, które napływały naprawdę szerokim strumieniem. Odzew wśród Was przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 3670 zł, a całość tej sumy została przeznaczona na zakup darów, za którymi w tych trudnych czasach często trzeba było przemierzać nawet po kilkadziesiąt kilometrów, gdy lokalne sklepy i hurtownie borykały się z brakami magazynowymi. Nasza akcja przekroczyła granicę naszego miasta - pomoc pochodziła nie tylko z Czarnkowa, ale prawie z całego powiatu i nie tylko, m.in. z Połajewa, Gulcza, Miałów czy Poznania, a nawet z Portugalii. Wszyscy razem pokazaliśmy siłę i jedność! 💪

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji, w szczególności: Silvano Dom Weselny, Restauracja Hotel "Pod Borowikiem", drużynie MKS LZS "Orzeł" Gulcz, firmom Doni-max, Tomserwis Lukasz Tomaszewski, a także każdemu z Was, który szerzył informację o zbiórce udostępniając nasz post, czy też wspierał i motywował nas dobrym słowem, komentarzem lub zostawionymi pod naszymi postami.

DZIĘKI! 👊

Kohorta Czarnków.

Drukuj
111

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top