User Menu Search
Close
Polonia pomaga!
Polonia Warszawa
/ Kategorie: Polonia Warszawa

Polonia pomaga!

Polonia pomaga!

Drodzy Kibice,
Przed nami prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności, dlatego z inicjatywy Ultras Enigma, Polonijnych Patriotów,  Non Plus Casuals, oraz Ośrodka Kibice Razem Polonia Warszawa, ruszamy z akcją pomocy dla jednego z warszawskich szpitali, który w tych trudnych czasach wywołanych COVID-19 potrzebuje naszego wsparcia.  
W każdej sytuacji, w której wymagamy pomocy lekarzy, oni taką pomocą służą. Dziś sami jej potrzebują, dlatego połączmy siły i pokażmy, że w naszych ciałach płynie nie tylko czarna krew, ale bije także ogromne serce, a wiemy, że KiedySercePomaga, nie ma rzeczy niemożliwych.
Wszystkie środki ze zbiórki zostaną w całości przeznaczone na zakup produktów pierwszej potrzeby wskazanych przez szpital, w szczególności kombinezonów ochrony indywidualnej, maseczek, ale także produktów spożywczych. Każdy, kto będzie uczestniczył w zbiórce otrzyma pełne podsumowanie zbiórki oraz faktur potwierdzających zakup produktów na rzecz szpitala.
Kibice Polonii Warszawa już nie raz udowodnili, że wspólnie mogą przenosić góry. Wierzymy, że także tym razem wspólnie dołożymy naszą cegiełkę do pokonania wirusa, a wtedy wszyscy zdrowi spotkamy się wkrótce na trybunach K6. #KiedySercePomaga – wirus nie ma szans.

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/d3k72w

Drukuj
510

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top