User Menu Search
Close
PREZENTY MARZEŃ OD KIBICÓW ŚLĄSKA
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

PREZENTY MARZEŃ OD KIBICÓW ŚLĄSKA

🎁 Prezenty marzeń dla dzieci z ”Wiosny” 🎅🏻

30 grudnia Kibice Śląska odwiedzili podopiecznych Dom Dziecka "Wiosna" w Krzydlinie Małej. Wizyta została połączona z przekazaniem prezentów z okazji niedawnych Świąt Bożego Narodzenia. Jak zauważyła dzisiaj siostra przełożona, już od 6 lat mocno wspieramy w różnej formie dzieci z „Wiosny”.

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Wiosna", który jest prowadzony przez zgromadzenie sióstr szkolnych de Notre Dame, jest naszym obowiązkowym punktem akcji charytatywnych, które organizujemy. Poza Dniem Dziecka, tradycyjnie już udajemy się tam przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podczas świątecznych wizyt przyjeżdżamy z prezentami marzeń, które każde dziecko wpisało w liście adresowanym do Świętego Mikołaja.

Środki na ten cel zdobyliśmy dzięki zbiórce na zrzutka.pl, gdzie udało nam się zebrać 11.804 zł. Czasu było niewiele i to w okresie, gdy ludzie mieli wiele wydatków. Mimo tego w tydzień udało zebrać się dużo większą kwotę niż założyliśmy. Dziękujemy w imieniu dzieci wszystkim darczyńcom.

Dużo pomogły też licytacje. Poza tymi na stronie Stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk, odbywały się także na profilach Karnety na Śląsk, sklepie kibica Twierdza Wrocław. Dodatkowo w naszym kibicowskim sklepie "Twierdza Wrocław", a także studiu tatuażu Omerta Tattoo stanęły specjalne puszki, do których klienci wrzucali dowolne kwoty. Za każdą przekazaną złotówkę dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach!

Po zakończonej zbiórce, a także oszacowaniu kosztów związanych z zakupem prezentów, natychmiast ruszyliśmy do ich pozyskiwania, gorączkowo kompletując każdy z napisanych przez dzieci listów. Oprócz zakupów, otrzymaliśmy całkowicie za darmo, kilkanaście kartonów wafli ryżowych, o różnych smakach, za co niezmiernie dziękujemy!

Po przybyciu do "Wiosny" i zebraniu dzieci w wyremontowanej dzięki naszej ubiegłorocznej zbiórce sali gimnastycznej, rozpoczęliśmy przekazywanie prezentów. Dzieci były niezwykle szczęśliwe. Takie chwile dają największą satysfakcję i mobilizują do dalszych działań. Prowadzące Dom Dziecka "Wiosna" siostry zakonne nie szczędziły nam słów podziękowań za okazane dobre serce.

Po wszystkim, zostaliśmy tradycyjnie zaproszeni na skromny poczęstunek, podczas którego pełni humoru wspominaliśmy nasze poprzednie wizyty w tym miejscu. Zastawialiśmy się też nad następnymi inicjatywami, które sprawią, żeby świat dzieci z Wiosny był bardziej radosny.

Na zakończenie naszej obecności w Krzydlinie, zorganizowaliśmy dzieciom mały pokaz pirotechniczny i zaprezentowaliśmy transparent życząc im Szczęśliwego Nowego Roku.

Podsumowując, jako Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk, razem ze Studiem Tatuażu Omerta Tattoo oraz sklepem kibica Twierdza Wrocław od lat wspomagamy placówkę w Krzydlinie Małej i te działania przyczyniają się do poprawy jakości życia dzieci, które nie ze swojej woli tam przebywają. Widząc wdzięczność na maleńkich twarzach wszystkich podopiecznych, a także sióstr, które się nimi opiekują, dostaliśmy po raz kolejny potężnego kopa do dalszych takich akcji.

DziękujeMY 🇮🇹 wszystkim darczyńcom!

WIELKIE SERCA 🇮🇹 WIELKI ŚLĄSK!

Drukuj
497

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top