User Menu Search
Close
Przed inauguracją rundy wiosennej
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Przed inauguracją rundy wiosennej

Wiara Lecha rozpocznie ligowe zmagania w rundzie wiosennej w najbliższą niedzielę 19 marca o godzinie 10.30 w Kazimierzu Biskupim. Kibole, którzy spędzili zimę na fotelu lidera zmierzą się w ramach 16. kolejki V ligi z miejscowym Polonusem, zajmującym siódme miejsce w tabeli. 

Kibole wracają do gry o ligowe punkty po niemal czteromiesięcznej przerwie, gdy w przełożonym o tydzień później meczu z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski zwyciężyli 2:0. Na półmetku rozgrywek Lechici zajmują pierwsze miejsce w tabeli V ligi, zachowując pięć punktów przewagi nad Olimpią Koło, z którą zmierzą się już w 17. kolejce na stadionie przy ulicy Gdańskiej w Poznaniu. 

Zespół trenera Łukasza Kubiaka czeka piętnaście spotkań rewanżowych, których stawką będzie awans do IV ligi. Pierwszym rywalem będzie Polonus Kazimierz Biskupi, z którym Lechici zwyciężyli w pierwszym meczu obecnego sezonu aż 4:0 po bramkach Sergeia Krivetsa, Gawła Perza, Kacpra Dolskiego oraz Mikołaja Hudziaka. W obecnej kampanii niedzielni rywale Lechitów zagrali łącznie 8 meczów domowych, wygrali 5 i 3 przegrali zachowując bilans bramek 15-10. Kibole w delegacji zagrali zaś do tej pory sześciokrotnie, 4 razy wracając z tarczą, raz remisując i raz przegrywając. 

Mecz 16. kolejki V ligi Polonus Kazimierz Biskupi – Wiara Lecha odbędzie się w niedzielę 19 marca o godzinie 10.30. Pojedynek zostanie rozegrany na stadionie 700-lecia w Kazimierzu Biskupim przy ulicy Kościuszki 5.

Drukuj
191

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top