User Menu Search
Close
Przed ostatnim meczem sezonu futsalistów
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Przed ostatnim meczem sezonu futsalistów

W sobotę 18 marca o godzinie 19 w Połczynie-Zdrój rozpocznie się ostatni mecz sezonu 2022/2023 sekcji futsalu Wiary Lecha. Rywalem Lechitów w meczu 14. kolejki II ligi futsalu będzie miejscowa Pogoń.

Choć tabela II ligi futsalu została rozstrzygnięta przed tygodniem, do zakończenia sezonu pozostało ostatnie spotkanie. W związku z ubiegłotygodniowym zwycięstwem KKF Konin nad KP Września, Wiara Lecha pożegnała się z marzeniami o awansie do I ligi. Podopieczni trenera Dariusza Pieczyńskiego odpowiedzieli na to wydarzenie wysokim zwycięstwem z Futsal Team Chełmża (9:5), lecz nie miało to wpływu na klasyfikację.

Przed Lechitami ostatni mecz tego sezonu. Rywalem będzie Pogoń Połczyn-Zdrój, a więc zespół, z którym Wiara mierzyła się w swojej krótkiej historii już trzykrotnie. Przed rokiem w barażach o awans do II ligi najpierw zremisowali w Połczynie-Zdrój 6-6, by następnie wywalczyć bezpośredni awans na ten szczebel rozgrywek, zwyciężając w Poznaniu 4-1. Oba zespoły nieoczekiwanie spotkały się ponownie po kilku miesiącach w walce o ligowe punkty. Grający na własnej hali futsaliści Wiary Lecha pokonali sobotnich rywali 7-1.

Spotkanie pomiędzy Wiarą Lecha i Pogonią Połczyn-Zdrój odbędzie się w sobotę, 18 marca o godzinie 19.00. Mecz zostanie rozegrany w Hali Widowiskowo Sportowej w Połczynie-Zdrój.

Drukuj
127

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top