User Menu Search
Close
Rozpoczynamy zrzutkę na Mikołajki
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Rozpoczynamy zrzutkę na Mikołajki

Coroczna impreza mikołajkowa dla dzieci wspierana finansowo przez fanów Odry Opole

Mikołajki organizowane dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z opolszczyzny to już nasza tradycja, kolejną edycję zorganziujemy w tym roku! Kibiców prosimy o wsparcie tej inicjatywy - włączenie się w zbiórkę pieniędzy oraz organizację wydarzenia.

Ponieważ na miesiąc przed dniem św. Mikołaja - w piątek 5.11 - nasza drużyna rozegrała ostatni mecz na stadionie przy ul. Oleskiej zrezygnowaliśmy z organizacji zbiórki mikołajkowej na trybunach. Zamiast tego zwróciliśmy się do kibiców Odry o pomoc w zbiórce za pośredncitwem portalu zrzutka.pl. Minimalny załozony cel to 1000zł, ale po 24h zbiórki osiągnęliśmy jużbisko 60% tej kowty i wszystko wskazuje na to, że próg zbiórki będziemy podwyższali, aby uzbierać jak najwięcej. 

To, że na kibiców Odry można liczyćnie dziwi nas, wszak każdą kacjędobroczynnązawsze wspierali oni chętnie i ofiarnie, nie inaczej jest tym razem. My zaś zapewniamy, że żadna złotówka, któr zostanie przekazana na ten cel nie zostanie zmarnowana.

Do grona dobroczyńców dołączają także opolscy przedsiębiorcy. Swoje wsparcie zadeklarowali już:

-Energetyka Cieplna Opolszczyzny ECO S.A. - sponsor naszego klubu i wielki przyjaciel Niebiesko-Czerwonej społeczności, który co roku wspiera nas w organizacji mikołajkowych zabaw.
-Profi-art - od lat współrpacujący ze Stowarzyszeniem "Jedna Odra" producent nargód, upominków i gadżetów, na którego fani Odry zawsze mogą liczyć!

Drukuj
298

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top