User Menu Search
Close
Spotkanie z trenerem Stalówki.
Kibice Razem Stal Stalowa Wola
/ Kategorie: Stal Stalowa Wola

Spotkanie z trenerem Stalówki.

Panie i Panowie, 
Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć w Ośrodku Kibice Razem trenera naszej drużyny Łukasza Bereta, kapitana Stalówki Szymona Jopka, ikonę naszej drużyny Tomasza Wietechę i napastnika Daniela Świderskiego. Na spotkaniu pojawiło się wielu kibiców. Po zapoznaniu się z trenerem i luźnej rozmowie przeszliśmy do zadawania pytań dotyczących naszej drużyny i nie tylko 😁 Mamy nadzieję że to nie ostanie takie spotkanie i że będziemy mieli okazję spotkać się w dobrych nastrojach po zakończeniu rundy jesiennej. Wszystkim  dziękujemy za przybycie i zapraszamy do odwiedzania naszego Ośrodka 😁💪

 

Źródło PSA STAL STALOWA WOLA 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=260128086119096&id=100063657186735

 

Do następnego z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal !!!

Drukuj
1267

Dokumenty do pobrania

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top