User Menu Search
Close
Trybuna B w nowym sezonie
admin
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

Trybuna B w nowym sezonie

Informacja od Stowarzyszenia Wielki Śląsk i grupy Ultras Silesia:

"Ostatni mecz poprzedniego sezonu pokazał jak duży drzemie w nas potencjał. Wielkość stadionu często daje złe frekwencyjne wrażenie. Jednak gdy jesteśmy razem to zarówno wizualnie jak i wokalnie prezentujemy się bardzo dobrze.

Wiele wymagamy od piłkarzy na boisku i będziemy wymagać jeszcze więcej. Jednak od początku sezonu zaczynamy wymagać więcej również od siebie. Do tej pory przed niektórymi meczami ultrasi oraz przedstawiciele stowarzyszenia kibiców przychodzili kilka godzin wcześniej i oddzielali taśmą sektory. Zawsze dawało to dobry efekt.

Jednak wiele osób, szczególnie pikoli przechodziło taśmy i siadało sobie po bokach trybuny. Po interwencji innych kibiców twierdzili, że mają zakupione na te miejsca bilety i chcą tam siedzieć. W drugiej połowie meczu już takich osób, które przechodziły za taśmę było już znacznie więcej, bo: „jeśli ktoś inny może to czemu nie ja?”.

Od początku nowego sezonu będziemy tego pilnować od pierwszego meczu. Doszliśmy do porozumienia z klubem i bilety oraz karnety będą sprzedawane tylko na środkowe sektory. Jeśli ktoś nie chce wspierać na stojąco dopingiem swojej drużyny ma do wyboru tysiące miejsc na innych sektorach. Dążymy również do tego by boczne sektory odgrodzić w inny sposób niż taśmami.

Udostępniajcie tą informacje, by dotarła do jak największej ilości osób, szczególnie pikoli. Jeśli wymagamy coś od piłkarzy to sami się lepiej zorganizujmy i pokażmy jeszcze większą moc. Mamy wielki potencjał. Zacznijmy lepiej go wykorzystywać. W jedności siła!"

Drukuj
4405

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top