User Menu Search
Close
Turniej Kibicowski z okazji 50lecia Miedzi Legnica
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Turniej Kibicowski z okazji 50lecia Miedzi Legnica

Kibice Razem Miedź Legnica - Ultras Miedź - Cuprum Invictus

TURNIEJ KIBICOWSKI Z OKAZJI 50 LECIA MIEDZI LEGNICA …

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Szczerze mówiąc nie bardzo wiemy od czego zacząć. Działo się tyle, że ciężko będzie wszystko opisać w kilkunastu, ba nawet w kilkudziesięciu zdaniach. Może więc zaczniemy od samego początku. Sam pomysł, aby 50 urodziny Miedzianki połączyć z organizacją dużej sportowej, kibicowskiej imprezy powstał na dłuuuugo przed datą planowanych urodzinowych obchodów. Duża ilość zaangażowanych ludzi praktycznie z każdej fanatycznej zielono niebiesko czerwonej grupy, mnóstwo wyrzeczeń, poświęconego czasu, spotkań przy stole, wspólnych ustaleń, wydanych gadżetów, z których zysk przeznaczony był na obchody naszych 50 urodzin, rozmów, pomysłów i w końcu się udało. Udało się zorganizować imprezę, która na długo zapadnie w pamięci wszystkim obecnym w tym dniu z nami - kibicami Miedzi …

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i trawa

11 września 2021 roku – ten dzień na pewno na długo zapisze się w pamięci legnickich kibiców. W tym oto właśnie dniu odbył się min. turniej piłkarski organizowany z okazji 50lecia naszej kochanej Miedzianki. Turniej połączony z zawodami ,,sportowymi”. W całej imprezie udział wzięło 16 drużyn. Wśród nich oczywiście reprezentanci legnickich kibiców, kibice wrocławskiego Śląska, Promienia Żary, BKS-u Bielsko – Biała, Karkonoszy Jelenia Góra, Motoru Lublin czy choćby fani niemieckiego Dynama Drezno. 4 grupy po 4 drużyny, łącznie 16 zespołów, 3 boiska, blisko 1000 osób, które w tym dniu przewinęły się przez teren imprezy, mnóstwo śmiechu, śpiewów, nowych znajomości, kibicowskich opowieści. Jeszcze więcej sportowych emocji. Ostatecznie piłkarsko zwycięża drużyna kibiców wrocławskiego Śląska, drugie miejsce reprezentacja legnickich fanów - Cuprum Invictus, trzecie dla żarskiego Promienia. Oprócz zawodów stricte piłkarskich na murawie pomiędzy meczami odbyły się 3 dodatkowe konkursy. Pierwszy - drużynowe przeciąganie liny, drugi - wyciskanie sztangi w dwóch kategoriach wagowych oraz trzeci – pierwszy raz organizowany na tego typu imprezie – rzut w dal odpaloną racą. Była sportowa rywalizacja, było mnóstwo śmiechu i o to w tym wszystkim chodziło. Podczas całego turnieju każdy z obecnych mógł zupełnie za darmo skosztować przeróżne grillowe przekąski, napić się zimnego piwka, zjeść ciepły posiłek. W czasie imprezy tuż przy boiskach powstał pamiątkowy graf. Graf o długości kilkudziesięciu metrów upamiętniający ,,50 lecie Miedzi Legnica”. Na malowidle każda z obecnych ekip mogła namalować na pamiątkę herb swojego klubu. Efekt końcowy naprawdę fajny. Także przy okazji udało się odnowić starą, pomazaną i zniszczoną ścianę. Warto dodać, że przez cały dzień o muzyczną oprawę dbał znany i lubiany wśród legnickich kibiców Dj Misza. W przerwie między finałami teren turnieju odwiedził nie kto inny jak właściciel Miedzi Pan Andrzej Dadełło, wraz z nim prezes Miedzianki Tomasz Brusiło.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Obaj Panowie zostali docenieni za to z jakim zaangażowaniem dbają o dobro naszego kochanego klubu. W ramach podziękowania od legnickich kibiców otrzymali pamiątki w postaci kibicowskich koszulek oraz srebrnych przywieszek z herbem Miedzi. Na koniec imprezy sportowej całe towarzystwo z głośnym śpiewem na ustach skierowało się marszem w stronę legnickiego stadionu, gdzie wieczorem rozgrywaliśmy kolejny 1 ligowy mecz … ale o tym w drugiej części relacji.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „ZAPRASZAMY NA TURNIEJ KIBICOWSKI z OKAZJI 50-LECIA MIEDZI LEGNICA MKS LEGNICA BOISKO PRZY UL. GLIWICKIEJ OBOK HOTELU ARKADIA WSTĘP WOLNY PIWKO / GRILL I NAPOJE GADŻETY”

Podsumowując sam turniej. Naszym skromnym zdaniem impreza pierwsza klasa. Dopisała pogoda, dopisali ludzie, był kibicowski klimat. Z tego miejsca należy podziękować wszystkim tym, co dorzucili swoje ,,5 groszy” do tego, aby to wszystko się udało. Wszystkim tym osobom, które miały udział w organizacji tego turnieju. Po raz kolejny pokazaliśmy, że RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO. HEJ MIEDŹ !

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i trawa

P.S. Już niedługo druga część widziana okiem ośrodka Kibice Razem – stadion i Wenecja 😊

#KibiceRazemML #50latMiedzi #UltrasMiedź

Drukuj
444

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top