User Menu Search
Close
Turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 już jutro!
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 już jutro!

W sobotę 27 czerwca odbędzie się dziewiąta edycja turnieju Poznańskiego Czerwca 1956. Areną zmagań będzie Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej, a pamięć bohaterów czerwcowego powstania uczci 14 zespołów. Dziś poznaliśmy podział na grupy i terminarz gier. 

14 zespołów zostało podzielonych na 2 grupy 7-zespołowe, z których awans do dalszych gier wywalczą po cztery najlepsze drużyny. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 10:00. Cztery godziny później rozpocznie finałowy pojedynek. Każdy zespół rozegra minimum pięć meczów!

Podział na grupy 

Grupa A: Luboń FC, ElnetSat I, Imperium Łazarskie, Bistro Kopernik Grunwald, TIFO, Avengers, Post Luchtkanalen Gniezno
Grupa B: IKP Olimpia, LED Lighting Team, Progresywni, Czas Pokaże, ElnetSat II, Stoczniowiec, Kolenos

Terminarz 

Faza grupowa (czas gry – 1×10 minut)

Grupa A

10:00 – boisko A – Imperium Łazarskie – Post Luchtkanalen
10:00 – B – Avengers – Luboń FC
10:00 – C – TIFO – Bistro Kopernik Grunwald
10:24 – A – Luboń FC – TIFO
10:24 – B – Post Luchtkanalen – Avengers
10:24 – C – ElnetSat I – Imperium Łazarskie
10:48 – A – Avengers – ElnetSat I
10:48 – B – TIFO – Post Luchtkanalen
10:48 – C – Bistro Kopernik Grunwald – Luboń FC
11:12 – A – Post Luchtkanalen – Bistro Kopernik Grunwald
11:12 – B – ElnetSat I – TIFO
11:12 – C – Imperium Łazarskie – Avengers
11:36 – A – TIFO – Imperium Łazarskie
11:36 – B – Bistro Kopernik Grunwald – ElnetSat I
11:36 – C – Luboń FC – Post Luchtkanalen
12:00 – A – ElnetSat I – Luboń FC
12:00 – B – Imperium Łazarskie – Bistro Kopernik Grunwald
12:00 – C Avengers – TIFO
12:24 – A – Bistro Kopernik Grunwald – Avengers
12:24 – B – Imperium Łazarskie – Luboń FC
12:24 – C – Post Luchtkanalen – ElnetSat I

Grupa B

10:12 – boisko A – Progresywni – Kolenos
10:12 – B – IKP Olimpia – ElnetSat II
10:12 – C – Stoczniowiec – Czas Pokaże
10:36 – A – ElnetSat II – Stoczniowiec
10:36 – B – Kolenos – IKP Olimpia
10:36 – C – LED Lighting Team – Progresywni
11:00 – A – IKP Olimpia – LED Lighting Team
11:00 – B – Stoczniowiec – Kolenos
11:00 – C – Czas Pokaże – ElnetSat II
11:24 – A – Kolenos – Czas Pokaże
11:24 – B – LED Lighting Team – Stoczniowiec
11:24 – C – Progresywni – IKP Olimpia
11:48 – A – Stoczniowiec – Progresywni
11:48 – B – Czas Pokaże – LED Lighting Team
11:48 – C – ElnetSat II – Kolenos
12:12 – A – LED Lighting Team – ElnetSat II
12:12 – B – Progresywni – Czas Pokaże
12:12 – C – IKP Olimpia – Stoczniowiec
12:36 – A – Czas Pokaże – IKP Olimpia
12:36 – B – Progresywni – ElnetSat II
12:36 – C – Kolenos – LED Lighting Team

Faza pucharowa (czas gry – 1×12 minut)

1/4 finału 

13:00 – 1 – 2B – 3A | boisko A
13:00– 2 – 1A – 4B | boisko C
13:15 – 3 – 1B – 4A | boisko A
13:15 – 4 – 2A – 3B | boisko C

1/2 finału 

13:30 – 5 – zw. 1 – zw. 2 | boisko A
13:35 – 6 – zw. 3 – zw. 4 | boisko A

Mecz o 3. miejsce

14:00 – prz.5 – prz.6 | boisko C

Finał (czas gry – 1×15 minut)

14:05 – zw.5 – zw.6 | boisko B

Turniej jest organizowany przez ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań. Rozgrywki są współfinansowane przez Miasto Poznań. Partnerami turnieju są Centrum PLEK, AdRunaLine Sports i Stowarzyszenie Kibiców KOLEJORZ.

Drukuj
172

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top