User Menu Search
Close
Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola  !!!
Kibice Razem Stal Stalowa Wola
/ Kategorie: Stal Stalowa Wola

Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Panie i panowie,
Dziś odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola dla klas VII i VIII szkół podstawowych ze Stalowej Woli i okolic. Zaprosiliśmy do udziału wszystkie stalowowolskie szkoły podstawowe i okoliczne z Jastkowic, Pysznicy, Kłyżowa, Przyszowa, Zaleszan, Gorzyc, Zbydniowa, Turbi, Kotowej Woli i Grębowa. Ze względu na pandemię i inne sytuację życiowe większość szkół nie wzięła udziału w turnieju nad czym ubolewamy. 
Mam my nadzieję że w przyszłości frekwencja dopisze i młodzież będzie mogła dłużej rywalizować sportowo między sobą. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola przygotowało drobnych poczęstunek, owoce,  ciepłe i zimne napoje oraz pamiątkowe kalendarze na rok 2022.
Turniej rozpoczeli młodzi piłkarze https://www.facebook.com/profile.php?id=100068878791109 za co dziękujemy. 
Po zakończeniu rozgrywek wyróżnienia w postaci koszulek dostali Konrad Dziewa i Sławomir Filip. Najlepszego bramkarza otrzymał Maciej Oraczewski. Zawodnikiem turnieju został Piotr Wójs a najlepszym strzelcem Adrian Piotrowski 👏👏👏 GRATULUJEMY 👏👏👏 
Po kilku godzinnych zmaganiach piłkarskich 1 miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr.12, 2 miejsce Szkoła Podstawowa nr.2 i 3 miejsce Szkoła Podstawowa nr.1. 👏👏👏
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników turnieju. 
Za pomoc w zorganizowaniu turnieju chcielibyśmy podziękować Dyrektorowi Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli Mateusz Nowak, Pizzerii Verona,  Firmie Triumf i Panu Piotr Rębisz za pomoc w ogarnięciu pucharów i statuetek. Dziękujemy Panu Prezesowi Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola Grzegorz Czajka za ufundowanie dla wszystkich uczestników turnieju ich opiekunów i trenerów wejściówek na pierwszy mecz piłki nożnej rundy wiosennej z Wisłoką Dębica 12 marca 2022r.
Jeszcze raz wszystkim uczestnikom gratulujemy 👏👏👏 i do następnego. 

Z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal  💚🖤💚🖤

Drukuj
327

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top