User Menu Search
Close
VII Turniej KIBICE RAZEM - relacja
Kibice Razem
/ Kategorie: Kibice Razem

VII Turniej KIBICE RAZEM - relacja

Wawrzkowizna 25-26 sierpnia 2020 roku

Zakończenie wakacji pełne atrakcji – czyli VII Turniej KIBICE RAZEM Wawrzkowizna 25-26 sierpnia 2020 roku.

 

Tegoroczna końcówka sierpnia jak co roku zostanie dobrze zapamiętana przez uczestników Turnieju KIBICE RAZEM. Turnieju, który od 4 lat zagościł w Wawrzkowiźnie pod Bełchatowem. Warunki geograficzne (centralna Polska), jak i bytowe dają możliwość organizowania naprawdę atrakcyjnej imprezy dla wszystkich dzieci związanych z ośrodkami KIBICE RAZEM w Polsce, a jest ich już aż 18!

W tym, z wielu względów, szczególnym roku chęć uczestnictwa zgłosiły wszystkie ośrodki, a nie było to takie oczywiste, bo jeszcze w maju istniała realna szansa, że turniej ze względu na stan pandemii się nie odbędzie. Finalnie do turnieju nie stawiła się tylko drużyna reprezentująca ośrodek kibiców Stali Stalowa Wola, ale i z tym wyzwaniem poradzili sobie organizatorzy tworząc brakującą drużynę z zeszłorocznych uczestników reprezentujących KR Arka Gdynia, którzy w tym roku przyjechali kibicować swoich młodszych kolegów, a o tym jak ich dopingowali niech świadczy fakt, że drużyna z Pomorza zajęła miejsce na podium, ale o tym za chwilę.

Pierwszy dzień zmagań rozpoczął się od 9 konkurencji sprawnościowych: ogólnych jak i tych bardziej piłkarskich. Wśród tegorocznych konkurencji były m.in. skoki w workach, toczenie felgi, bieg z piłką slalomem oraz podbijanie piłki na czas. Konkurencje były na tyle wyczerpujące, że ogniskowa kolacja nie trwała zbyt długo. Na podstawie punktów zdobytych pierwszego dnia uformowano grupy dla kolejnych rozgrywek. 3 drużyny miały taką samą ilość punktów (KR Jagiellonia Białystok, KR Stal Mielec, KR Polonia Warszawa) dla nich zorganizowano dodatkowo przeciąganie liny by ustalić finalny podział na grupy.

Tak prezentowała się tabela po pierwszym dniu zmagań:

tabela punktowa po pierwszym dniu zmagań VII Turniej KIBICE RAZEM

Drugi dzień zaczął się wczesnym śniadaniem, ponieważ pierwsze mecze były zaplanowanie już o godzinie 9:00. W pierwszych pojedynkach zmierzyły się drużyny: KR Lech Poznań z KR Motor Lublin (1:1) oraz KR Korona Kielce z KR Ruch Chorzów (0:2) Każda z drużyn miała do rozegrania 3 mecze, które były punktowane: 18 punktów. zwycięstwo, 9 punktów remis i 0 punktów porażka. Dwa spotkania rozgrywane były w grupach, zaś trzecie było rozgrywane pomiędzy grupami na podstawie zajętego miejsca. Dodatkowe 18 punktów drużyny mogły zdobyć za składy koedukacyjne, a także za najmłodszego gracza. W tym roku w rozgrywkach uczestniczyło dwóch pięciolatków. Bonus punktowy był także przyznawany za „Króla Strzelców” i „Najlepszego Bramkarza Turnieju”. Finalnie tabela na koniec zmagań prezentowała się tak:

Finalna tabela punktowa VII Turniej KIBICE RAZEM

Nagrody indywidualne przyznano „Król Strzelców” Tomasza Fetta (KR Arka Gdynia) 11 trafień oraz „Najlepszy Bramkarz” Antoni Bożym (KR Polonia Warszawa), który przez cały turniej zachował czyste konto.

 

Kończąc chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom i podmiotom zaangażowanym w organizację VII Turnieju KIBICE RAZEM. Szczególne podziękowania składamy:

MCS Bełchatów – za zorganizowanie biura zawodów, wypożyczenie sprzętu nagłośnieniowego i sportowego, a przede wszystkim za sędziowanie podczas zawodów;

Wiktorowi Czepułkowskiemu za profesjonalne poprowadzenie zawodów jako spiker;

Konradowi Zdychowi – za przygotowanie videorelacji;

Joannie Łasce-Jarosz (KR Motor Lublin) i Grażynie Bykowskiej (KR GKS Bełchatów) – za zebrany materiał fotograficzny;

Ośrodkom KIBICE RAZEM: Arka Gdynia, Polonia Warszawa, Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin – za pomoc organizacyjną.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI WIDEO ŁĄCZY NAS PIŁKA

 

 

Do zobaczenia za rok!

Drukuj
20485

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top