User Menu Search
Close
Wiara Lecha zakończyła przygotowania do rundy wiosennej
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Wiara Lecha zakończyła przygotowania do rundy wiosennej

Drużyna Wiary Lecha zakończyła przygotowania do rundy wiosennej V ligi. Lider II grupy wznowi rozgrywki w najbliższą niedzielę w Kazimierzu Biskupim, gdzie rywalem będzie miejscowy Polonus.

Podczas przygotowań do rundy wiosennej Kibole ciężko pracowali, odbywając blisko trzydzieści jednostek treningowych. Nie zabrakło czasu na pracę zarówno nad aspektami taktycznymi na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej dzięki uprzejmości KKS Lecha Poznań, jak i nad przygotowaniem motorycznym, które wykuwane było pod okiem trenera Mchitara Bagdasariana w Bagdasarian Boxing Club Poznań.

Zespół dużo pracował nad poprawą motoryki i zminimalizowaniem ryzyka urazów mięśniowych. Obie rzeczy udało się zrobić, bo kontuzji przeciążeniowych nie mieliśmy. Zespół na pewno jest dobrze przygotowany do rozgrywek. Tutaj pomogły też zajęcia boksu z Trenerem Bagdasarianem, które były ciekawym urozmaiceniem treningów piłkarskich – podsumowuje trener Łukasz Kubiak.

Podczas zimowych przygotowań Kibole rozegrali siedem gier kontrolnych:

  1. Wiara Lecha – Kotwica Kórnik 0:2
  2. Wiara Lecha – TPS Winogrady 3:6
  3. Wiara Lecha – Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:2
  4. Wiara Lecha – GKS Dopiewo 1:4
  5. Wiara Lecha – Victoria Września 1:7
  6. Wiara Lecha – Concordia Murowana Goślina 3:2
  7. Meblorz Swarzędz – Wiara Lecha 3:1

Wiara wraca do walki o ligowe punkty już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00, a rywalem lidera V ligi będzie siódmy w tabeli Polonus Kazimierz Biskupi. Już w drugiej kolejce Kiboli czeka szlagierowy pojedynek z wiceliderem – Olimpią Koło, którą Lechici podejmą na stadionie przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu w sobotę 25 marca o godzinie 16:00.

Drukuj
174

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top