User Menu Search
Close
"Wizyta dzieci z Podjuch na meczu Pogoń-Warta"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Wizyta dzieci z Podjuch na meczu Pogoń-Warta"

Podczas ostatniego meczu domowego Portowców w tym roku z poznańską Wartą, na zaproszenie ośrodka Kibice Razem Pogoń Szczecin, obecnych było ponad 30 dzieci wraz z opiekunami.

Część z obecnych, zaliczyła "debiut" jeżeli chodzi o obecność na szczecińskim stadionie. Nie brakowało pamiątkowych zdjęć z Gryfusem, drobnym upominków od SKPS Portowcy.

Atmosfera szczecińskiego obiektu tak spodobała się naszym gościom, że jeszcze podczas meczu zaczęło się planowanie kolejnych, wiosennych wypadów na Twardowskiego.

Wszystkim małoletnim kibicom, życzmy sukcesów, rozwoju i dobrej zabawy w klubie Getbol Podjuchy. Czekamy na Was w przyszłości na boisku naszego stadionu w granatowo bordowych barwach oraz na trybunach.

Ośrodek Kibice Razem dość aktywnie działa szczecińskich Podjuchach. Opisywana wizyta dzieci na stadionie, świąteczne turnieje piłkarskie, akcje charytatywne, Granatowo Bordowy Piknik czy amatorska liga ALPN Podjuchy to tylko wybrane inicjatywy, które w ciągu ostatnich lat udało się wspólnie z miejscowymi kibicami zrealizować.

Drukuj
446

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top