User Menu Search
Close
Z wizytą u Frania - 3 letniego bohatera!
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Z wizytą u Frania - 3 letniego bohatera!

Franek mimo młodego wieku jest bohaterem nie tylko dla swojej rodziny, ale dla wielu z nas zarażając uśmiechem pomimo przeciwności losu

Kto zastanawia się czy warto pomagać innym powinien chociaż raz wziać udział w jednej z naszych akcji i spotkać się z kimś takim jak Franek, jego rodzice i rodzeństwo. Przeciwności z którymi muszą się mierzyć usprawiedliwiałyby pesymizm i szorstkość w obyciu, a spotkaliśmy się z czymśzupełnie innym - radością i uśmiechem, optymizmem i siłą do działania, którymi zarażają przy nawet krótkim kontakcie.

Pretekstem do wizyty w ich domu była potrzeba przekazania zebranych przez kibiców Odry Opole plastikowych nakrętek. Blisko dwadzieścia worków, w których łącznie znalazło się kilkaset kilogramów plastikowych nakrętek to drobne wsparcie jakie przekazaliśmy na rzecz opieki nad Franiem. Korzystając z okazji i zbliżających się urodzin złożyliśmy też życzenia wręczając drobny upominek - maskotkę Wikinga.

Przypomnijmy, że nakrętki zbieraliśmy przez cały październik w ośrodku "Kibice Razem" oraz na meczach ze Skrą Częstochowa i GKSem Jastrzębie. Kibice jak zawsze wykazali się wielkim sercem i chętnie wspierali tę akcję dzięki czemu wypadła ona tak okazale. Na pewno podobne zbiórki będziemy kontynuowali bo to chyba najprostsza, a bardzo skuteczna forma pomocy.

Dziękujemy za wsparcie i włączenie się w akcję każemu kto przekazywał nakrętki oraz Opolskim sportowcom - Klub Biegowy Odra Opole i OKS Odra Opole S.A. za pomoc organizacyjną, logistyczną i wszelkie wsparcie dla akcji.

Drukuj
330

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top