User Menu Search
Close
Znamy grupy turniejów Duszyczki Cup 2020 dla roczników 2008 i 2010
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Znamy grupy turniejów Duszyczki Cup 2020 dla roczników 2008 i 2010

Grupy turniejów Duszyczki Cup 2020 dla roczników 2008 i 2010 zostały rozlosowane. Pierwsze sobotnie spotkania zostały zaplanowane na godzinę 8. Rozgrywki zakończymy osiem godzin później.

WYNIKI LOSOWANIA DUSZYCZKI CUP 2020

Rocznik 2008

Grupa A: Tarnovia I Tarnowo Podgórne, Canarinhos III Skórzewo, Unia II Swarzędz, Stella I Luboń
Grupa B: Tarnovia II Tarnowo Podgórne, Unia I Swarzędz, Canarinhos II Skórzewo, Stella II Luboń
Grupa C: Akademia Piłkarskie Talenty Poznań, Wielkopolska Komorniki, Wiara Lecha Robakowo, Canarinhos I Skórzewo

Rocznik 2010

Grupa A: SKS 13 I Poznań, Suchary II Suchy Las, Canarinhos Skórzewo, Jurand Koziegłowy
Grupa B: SKS 13 II Poznań, Spójnia Białe Błota, Polonia Środa Wielkopolska, Akademia Reissa Murowana Goślina
Grupa C: Suchary I Suchy Las, UKS Talent Poznań, LPFA Junikowo, Wiara Lecha Robakowo

TERMINARZ GIER DUSZYCZKI CUP 2020

2010 i młodsi

08:00 – SKS 13 I Poznań – Suchary II Suchy Las (boisko A) | Canarinhos Skórzewo – Jurand Koziegłowy (boisko B)
08:15 – SKS 13 II Poznań – Spójnia Białe Błota (A) | Polonia Środa Wielkopolska – Akademia Reissa Murowana Goślina (B)
08:30 – Suchary I Suchy Las – UKS Talent Poznań (A) | LPFA Junikowo – Wiara Lecha Robakowo (B)
08:45 – Jurand Koziegłowy – SKS 13 I Poznań (A) | Suchary II Suchy Las – Canarinhos Skórzewo (B)
09:00 – Akademia Reissa Murowana Goślina – SKS 13 II Poznań (A) | Spójnia Białe Błota – Polonia Środa Wielkopolska (B)
09:15 – Wiara Lecha Robakowo – Suchary I Suchy Las (A) | UKS Talent Poznań – LPFA Junikowo (B)
09:30 – Jurand Koziegłowy – Suchary II Suchy Las (A) | SKS 13 I Poznań – Canarinhos Skórzewo (B)
09:45 – Akademia Reissa Murowana Goślina – Spójnia Białe Błota (A) | SKS 13 II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska (B)
10:00 – Wiara Lecha Robakowo – UKS Talent Poznań (A) | Suchary I Suchy Las – LPFA Junikowo (B)
10:15 – 4A – 4B/3BC (A) | 4C – 3AB/4B (B)
10:30 – 2AC – 3BC (A) | 2BC – 3AC (B)
10:45 – 1A – 1B/2BC (A) | 1C – 2AB/1B (B)
11:00 – Mecz o 9. miejsce (A) | Mecz o 11. miejsce (B)
11:15 – Mecz o 5. miejsce (A) | Mecz o 7. miejsce (B)
11:30 – Mecz o 1. miejsce (A) | Mecz o 3. miejsce (B)

2008 i młodsi

12:15 – Tarnovia I Tarnowo Podgórne – Canarinhos III Skórzewo (boisko A) | Stella I Luboń – Unia II Swarzędz (boisko B)| Akademia Piłkarskie Talenty Poznań – Wielkopolska Komorniki (boisko C)
12:30 – Tarnovia II Tarnowo Podgórne – Unia I Swarzędz (A) | Canarinhos II Skórzewo – Stella II Luboń (B) | Wiara Lecha Robakowo – Canarinhos I Skórzewo (C)
12:45 – Unia II Swarzędz – Tarnovia I Tarnowo Podgórne (A) | Canarinhos III Skórzewo – Stella I Luboń (B) | Wiara Lecha Robakowo – Wielkopolska Komorniki (C)
13:00 – Canarinhos II Skórzewo – Tarnovia II Tarnowo Podgórne (A) | Unia I Swarzędz – Stella II Luboń (B) | Canarinhos I Skórzewo – Akademia Piłkarskie Talenty (C)
13:15 – Unia II Swarzędz – Canarinhos III Skórzewo (A) | Tarnovia I Tarnowo Podgórne – Stella I Luboń (B)
13:30 – Canarinhos II Skórzewo – Unia I Swarzędz (A) | Stella II Luboń – Tarnovia II Tarnowo Podgórne (B)
13:45 – Wielkopolska Komorniki – Canarinhos I Skórzewo (A) | Wiara Lecha Robakowo – Akademia Piłkarskie Talenty (B)
14:00 – 4A – 4B/3BC (A) | 4C – 3AB/4B (B)
14:15 – 2AC – 3BC (A) | 2BC – 3AC (B)
14:30 – 1A – 1B/2BC (A) | 1C – 2AB/1B (B)
14:45 – Mecz o 9. miejsce (A) | Mecz o 11. miejsce (B)
15:00 – Mecz o 5. miejsce (A) | Mecz o 7. miejsce (B)
15:15 – Mecz o 1. miejsce (A) | Mecz o 3. miejsce (B)

Turniej współfinansowany jest ze środków Miasta Poznań.

Drukuj
6725

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top