User Menu Search
Close
Zwycięstwo trampkarzy
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Zwycięstwo trampkarzy

W meczu 2. kolejki II ligi okręgowej trampkarzy Wiara Lecha pokonała w Robakowie Piasta Kobylnica 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Franciszek Werner.

W pierwszym meczu trampkarze Wiary Lecha zremisowali pechowo z drugim zespołem Błękitnych Owińska 3:3. Bramkę stracili po strzale samobójczym Mateusza Latanowicza, który piłkę do własnej bramki wpakował w końcówce meczu. Tydzień później defensor niebiesko-białych (choć drugi raz z rzędu grających w bordowo-białych trykotach) poprowadził defensywę do czystego konta, a jego kolega z bloku obronnego zdobył decydującą bramkę na wagę zwycięstwa.

Piast Kobylnica miał optyczną przewagę, częściej utrzymywał się przy piłce, ale nie potrafił pokonać defensywy Wiary Lecha kierowanej przez wspomnianego Latanowicza. Swoje w bramce zrobił Sebastian Milewski, swoje zrobił także Franciszek Werner, który w pierwszej części wykorzystał rzut karny podyktowany za faul bramkarza gości na Jakubie Tatarynowiczu.

Było zwycięstwo, dopisane trzy punkty do dorobku, ale też groźna kontuzja kapitana zespołu – Bartosza Goderskiego, który w ostatniej minucie musiał opuścić plac gry. Pomocnika Wiary Lecha czeka teraz przynajmniej miesięczna przerwa spowodowana urazem torebki stawowej.

Najbliższy, trzeci mecz trampkarze Wiary Lecha rozegrają w niedzielę 20 września o godzinie 11. Rywalem niebiesko-białych będzie Pelikan Niechanowo. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku przeciwnika.

Po meczu trampkarzy młodzicy Wiary Lecha występujący na co dzień w trzeciej lidze zmierzyli się z pierwszoligowym Liderem Swarzędz. Sparing zakończył się remisem 3:3. W przyszłym tygodniu, po dwutygodniowej przerwie, młodzicy zagrają u siebie z drugim zespołem 1920 Mosiny. Mecz odbędzie się w sobotę 19 września o godzinie 10.

 

 
Wiara Lecha – Piast Kobylnica 1:0 
bramka: Franciszek Werner
WL: Sebastian Milewski - Kornel Szymkowiak, Mateusz Latanowicz, Mikołaj Miczyński, Barnaba Brodniewicz - Jakub Tatarynowicz, Franciszek Werner, Kamil Tatarynowicz, Bartosz Goderski, Jan Wieliński – Witold Wypych 
Ławka rezerwowych: Wojciech Latanowicz, Jakub Osses
Drukuj
49

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top